Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Історія бренду

57 роки в гармонії з Природою!

«AVA Cosmetics Laboratory» - це сімейний бізнес ніж з півстолітніми традиціями і досвідом. Вона спеціалізується на розробці і виробництві косметики для обличчя і тіла, як для роздрібної торгівлі, так і для професійного використання. Компанія була заснована кваліфікованим фармацевтом в 1961 році - Іреною Диспут. Вона керувала компанією одноосібно протягом 25 років. Сьогодні власницею і управлінцем компанії є дочка Ірени - Лариса Диспут-Голавска. «AVA Cosmetics Laboratory» є крупно-експортною компанією і експортує косметику по всьому світу: Великобританія, ОАЕ, Угорщина, Румунія, Україна, Канада, Туреччина, США, Іспанія, Оман, Італія, Греція, Гонконг, Японія!

Перша лінія косметики «AVA Mustela» (АВА Мустела) була представлена ​​більше 50 років тому і існує. Формули цієї лінії жодного разу не змінювалася протягом 57 років! Щороку існування марка презентувала нові лінії косметики.

Нові формули, що містять інноваційні інгредієнти, безперервно удосконалюються. Для компанії дуже важливо, щоб косметика «AVA Laboratorium» (АВА Лабораторіум) містила активні, сприятливі для шкіри інгредієнти, залишаючись при цьому ефективною..

«В гармонії з природою» - девіз компанії з дня створення. Асортимент продукції на сьогоднішній день досягає біля 200 найменувань косметики для домашнього догляду і більше 100 найменувань для салонів краси і СПА.

Сировина для виробництва кометики купується тільки строго сертифікована. Вся косметика проходить дерматологічні випробування. Косметика повинна бути безпечною для здоров'я - це ключова вимога, без неї не може бути запущений у виробництво жоден препарат! Законодавство також регулює процес виробництва дуже жорстко.

Це перша і єдина польська компанія, удостоєна сертифікату ECOCERT (ЕКОСЕРТ) і ліцензії для виготовлення екологічної косметики: 3 лінії натуральної та органічної косметики (Органічна лінія Еко лінія, Органічна лінія Еко сад, Органічні цукрові скраби для тіла). У момент запуску кожного продукту виробнику необхідно подати всю документацію, яка містить оцінки безпеки, проведеної у кваліфікованих і досвідчених фахівців служби безпеки ECOCERT з досконалими знаннями складу і продуктивності косметики! Оцінка  підготовлена ​​на основі детального токсикологічного тестування всіх компонентів  косметики. Кожен препарат піддається фізико-хімічним, мікробіологічним та дерматологічним випробуванням.

У цих дослідженнях немає понять «безпечніші» або «менш безпечні» групи косметики! Безпека кожного препарату повинна оцінюватися окремо. Аналіз охоплює як сировинну документацію, так і всю іншу наявну інформацію: хімічні та медичні публікації, базу даних токсикології та офіційної документації з різних установ, таких як Науковий Комітет з Споживчих Товарів. Оцінка охоплює хронічну (системну) токсичність, канцерогенну і мутагенну активність, негативний вплив на репродуктивну функцію і актуальні ефекти (роздратування і алергія). 

Косметичні лінії Органічна лінія Еко лінія, Органічна лінія Еко сад, Органічні цукрові скраби для тіла відповідають всім цим жорстким вимогам! 

Екологічна косметика забезпечує в рази кращий ефект, оскільки вона підсилює природні процеси в шкірі, а не бореться з ними. Результати приходять поступово, не так швидко, як від ненатуральної (синтетичної або мінеральної) косметики, де короткочасний ефект досягається в основному завдяки силікону в складі. Але при систематичному використанні екологічна косметика забезпечує постійні, тривалі, пролонговані результати!

Компанія «AVA Cosmetics Laboratory» була і залишається єдиною, хто почав виробництво екологічної, натуральної косметики в Польщі! А також одна з перших почала виробляти косметику вільну від парабенів і силіконів! Перша Органічна лінія Еко Лінія була створена в 2008 році. Тенденція екологічної косметики стає все більш популярна в світі. Ми хочемо виглядати молодими якомога довше, ми використовуємо косметику в повсякденному житті і ми хотіли б, щоб вона була безпечною для нашого здоров'я! 

Сертифіковані натуральні і органічні косметичні засоби виготовлені з високоякісних натуральних інгредієнтів. Вони вільні від компонентів тваринного походження, екстрактів з генетично модифікованих рослин, парабенів, силіконів, штучних барвників або ароматів. Вони є більш безпечними для нас і для навколишнього середовища, не викликають алергії і завдяки високій якості активних рослинних компонентів, підсилюють систему захисту шкіри і її природні процеси загоєння. Органічна косметика є ефективною і приємною у використанні, тому що органічні рослинні інгредієнти здобуті з контрольованих екологічних культур, мають відповідні сертифікати та біосумісні з клітинами нашого організму! Вони пристосовуються до природного ритму нашої шкіри і задоволенню її потреб. Екологічної косметика хороша інвестиція в майбутнє Вашої шкіри - вона відновлює її та захищає від шкідливого впливу зовнішніх подразників, допомагає стати менш дратівливою і реактивної. Дія екологічної косметики триває довше, ніж звичайної косметики, тому що в шкіру надходять натуральні інгредієнти, які збільшують природну систему захисту шкіри і природний процес загоєння, оновлення, а також постачають життєву енергію!

Інвестуйте в себе разом з органічної та натуральною косметикою «AVA Laboratorium» із задоволенням!

10 причин обрати косметику AVA Laboratorium


  • традиції і досвід розробок більше 57 років
  • унікальність продукції полягає у використанні натуральних рослинних екстрактів, ефірних олій і активних біо-комплексів
  • перший і єдиний польський виробник натуральної та органічної косметики, який сертифікується і перевіряється французьким атестаційним інститутом ECOCERT (ЕКОСЕРТ) - найголовнішою організацією в світі в цій галузі, що сертифікує виробників натуральної косметики. Тільки сертифікована ECOCERT косметика, має право розміщувати на упаковці фірмовий знак ECOCERT, що є єдиною гарантією сертифікованої натуральної або органічної косметики для споживача
  • захист навколишнього середовища. Органічні і натуральні інгредієнти, які використовуються в наших формулах, створені без використання пестицидів, хімічних добрив і отримані в процесі виробництва, що не забруднює навколишнє середовище
  • розробки і виробництво косметики засноване на інгредієнтах природного походження найвищої якості і в ефективній концентрації
  • всі формули гіпоалергенні. Косметика підходить для людей з чутливою, реактивної шкірою, шкірою з куперозом і шкірою схильною до алергії
  • широкий асортимент продукції по догляду за шкірою для обличчя і тіла
  • нові рішення - професійний догляд вдома є новим напрямком для ефективного відновлення шкіри
  • висока ефективність косметики. Наша косметика активізує 5 основних функцій, які відповідають за молодість Вашої шкіри: живлення, зволоження, регенерація, скорочення зморшок і біологічне відновлення шкіри
  • найкраща натуральна та органічна косметика за доступною і виправданою ціною!