Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Міцелярний лосьйон Ava Laboratorium з екстрактом обліпихи

Лідер продажу!
Наявність: Закінчився
Артикул: 1074
ШК: 5906323001074

  • 357.00 грн
  GMP 100  znachok


Знятий з виробництва

Ніжний міцелярний лосьйон для очищення шкіри та демакіяжу всього обличчя включаючи зону навколо очей. Ідеальний для чутливої ??і роздратованої шкіри. Інтенсивно зволожує і живить.
Включає в свою склад структури «міцели», які при контакті з шкірою зв’язують  залишки косметики і надлишок шкірного сала і сприяють їх повному видаленню з поверхні шкіри. Завдяки цьому лосьйон працює дуже ефективно, при цьому не викликає роздратування і пошкодження шкіри. Його специфічна структура забезпечує оптимальний догляд за шкірою навіть на стадії очищення. Додаткові антиоксидантні властивості забезпечує екстракт обліпихи. За біохімічними властивостями екстракт обліпихи близький до властивостей шкіри, цим обумовлена ??його здатність проникати глибоко в структурні шари шкіри, вивільняючи цілющі речовини. Екстракт пом'якшує і живить шкіру, не порушуючи дихання клітин, вітамінізує, сприяє загоєнню та  розгладженню зморшок.
Замінює молочком з тоніком, не вимагає використання води. Має легку, нежирну текстуру. Універсальний очищуючий засіб для всіх типів шкіри.
Містить: екстракт обліпихи, волошки, гіалуронову кислоту, міцелярні структури.
Застосування: просочіть ватний диск міцелярним лосьйоном. Почніть з демакіяжу очей. Для зняття туші і тіней проведіть ватним диском у напрямку від зовнішнього до внутрішнього кута ока, при водостійкій декоративній косметиці це варто зробити декілька разів. Для очищення обличчя виконайте такі самі дії.
Важливо! Після використання міцелярного лосьйону не потрібно вмиватися водою.


Технічні характеристики

Вік до 20, 25-35, 35-45, 45-55, 60-75
Ефект очищення, зволоження, живлення
Назва ліній біо обліпиха
Об'єм 200 мл
Призначення демакіяж, очищення
Тип косметики міцелярна вода
Тип шкіри суха, нормальна, чутлива
Увага: HTML не підтримується!