Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Міцелярний очищуючий лосьйон Ava Laboratorium

Наявність: Закінчився
Артикул: 2958
ШК: 5906323002958

  • 386.00 грн
   GMP 100  znachok

Ніжний міцелярний лосьйон для очищення шкіри та демакіяжу всього обличчя включаючи зону навколо очей. Ідеальний для чутливої ??і роздратованої шкіри. Інтенсивно зволожує і живить.
Включає в свою склад структури «міцели», які при контакті з шкірою зв’язують  залишки косметики і надлишок шкірного сала і сприяють їх повному видаленню з поверхні шкіри. Завдяки цьому лосьйон працює дуже ефективно, при цьому не викликає роздратування і пошкодження шкіри. Його специфічна структура забезпечує оптимальний догляд за шкірою навіть на стадії очищення. Додаткові антиоксидантні властивості забезпечує екстракт обліпихи. За біохімічними властивостями екстракт обліпихи близький до властивостей шкіри, цим обумовлена ??його здатність проникати глибоко в структурні шари шкіри, вивільняючи цілющі речовини. Екстракт пом'якшує і живить шкіру, не порушуючи дихання клітин, вітамінізує, сприяє загоєнню та  розгладженню зморшок.
Замінює молочком з тоніком, не вимагає використання води. Має легку, нежирну текстуру. Універсальний очищуючий засіб для всіх типів шкіри.
Містить: екстракт обліпихи, волошки, гіалуронову кислоту, міцелярні структури
Застосування: просочіть ватний диск міцелярним лосьйоном. Почніть з демакіяжу очей. Для зняття туші і тіней проведіть ватним диском у напрямку від зовнішнього до внутрішнього кута ока, при водостійкій декоративній косметиці це варто зробити декілька разів. Для очищення обличчя виконайте такі самі дії.
Важливо! Після використання міцелярного лосьйону не потрібно вмиватися водою.


Технічні характеристики

Вік до 20, 25-35, 35-45, 45-55, 60-75
Ефект очищення, зволоження, живлення
Назва ліній професійна спа-терапія
Об'єм 200 мл
Призначення очищення, демакіяж
Тип косметики міцелярна вода
Тип шкіри суха, чутлива, нормальна
Увага: HTML не підтримується!