Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Сироватка для зони навколо очей Стоп час Ava Laboratorium

Лідер продажу!
Наявність: На складі
Артикул: 0343
ШК: 5906323000343

  • 445.00 грн
  GMP 100   znachok


Сироватка-емульсія призначена для боротьби з видимими ознаками старіння навколо очей, зморшками та глибокими зморшками. Активні речовини: рослинні фітогормони багаті ізофлавонами, які дозволяють зберегти вміст колагену, його еластичні властивості, зменшують глибину зморшок і підтримують зволоження шкіри - необхідні для збереження молодості.
Патентований комплекс Eyeliss™ є одним з найбільш потужних методів лікування  набряклості, для ефективного зменшення мішків під очима. Eyeliss™ складається з трьох активних речовин - гесперидин метил халкон (відгалуження молекули флавоноїду, який отримують з апельсинів і грейпфрутів) і два ланцюжки пептидів. Пептиди є невеликими фрагментами білків, життєво важливою частиною шкіри, і вони глибоко проникають у шкіру та впливають на вироблення колагену і інших необхідних функцій шкіри.
Eyeliss® - натуральний комплекс для усунення мішків і набряків під очима. Сироватка живить і зволожує шкіру, відновлюючи її еластичність і пружність, розгладжує шкіру і усуває дрібні зморшки, зменшує проникність капілярів. Швидко вбирається, надає відчуття свіжості, шкіра стає шовковистою.
Емульсія-сироватка є дуже активною та ефективною! Здатна помітно розгладити шкіру навколо очей навіть вже за 1-й тиждень використання!
Містить: патентований комплекс Eyeliss, фітогормони конюшини, масло виноградних кісточок, екстракт очанки.
Застосування: наносити на чисту шкіру навколо очей (по кісточці!) вранці та увечері, дати увібратися.
Рекомендуємо для найактивнішого анти-вікового догляду використовувати сироватку-емульсію на все обличчя як самостійний засіб чи під денний/нічний крем із лінії Стоп час, так довго, на скільки цього потребує стан шкіри та бажаний результат.


Технічні характеристики

Вік 35-45, 45-55, 60-75
Ефект живлення, зволоження, омолодження, проти зморшок, ліфтинг, ревіталізація
Назва ліній лінія стоп час
Об'єм 30 мл
Призначення навколо очей
Тип косметики сироватка-емульсія
Тип шкіри суха, нормальна
Увага: HTML не підтримується!