Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Сироватка з фруктовими кислотами АНА 10%, 10×3 мл

Наявність: На складі
Артикул: 1890

  • 0.00 грн
Тільки для професійного використання
GMP 100
  znachok

Сироватка з фруктовими кислотами бореться зі шрамами від акне, сухістю шкіри, мімічними зморшками і пігментацією. АНА кислоти надають шкірі наступні дії:
- відлущувальну - ослаблення зв'язку між лусочками рогового шару шкіри, прискорений темп їх природного відділення і виходу на поверхню нового шару
- зволожуючий - прискорений поділ клітин базального шару і швидке злущування рогових лусочок призводить до того, що в шкірі підвищується вміст функціонально активного NMF (натурального зволожуючого фактора)
- посилення синтезу колагену і глікозаміногліканів відбувається за рахунок стимулюючої дії на фібробласти
- стресовий фактор - хімічний опік шкіри є сильним стресовим впливом, у відповідь на яке відбувається активація захисних систем шкіри. Це призводить до мобілізації внутрішніх ресурсів, посилення репаративної активності клітин шкіри, посилення синтезу життєво важливих молекул.
Таким чином, під дією АНА кислот епідерміс стає тоншим, а дерма потовщується. Роговий шар стає більш пружним і еластичним, а на шкірі розгладжуються дрібні зморшки.
Суміш гідроксильних кислот - альфа - (AHA) і бета - (ВНА) також регулюють роботу сальних залоз і секрецію шкірного сала. Д-пантенол - зволожує шкіру і забезпечує позитивний вплив на ліпідний бар'єр шкіри - прискорює синтез ліпідів, білків і ліпопротеїнів - такий вплив заспокоює і загоює шкіру.
Містить: суміш оксикислот - альфа - (АНА) і бета - (ВНА), АНА кислоти, Д-пантенол.
Застосування: сироватку нанести на все обличчя, шию і область декольте, залишити увібратися. НЕ змивати! Процедуру рекомендується проводити раз на тиждень курсом з 10 сеансів, а потім раз на місяць для підтримки ефекту.

Увага: HTML не підтримується!