Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Голографічний захист від підробок

Натуральна та органічна косметика AVA Laboratorium, як відрізнити підробку від оригіналу ?

Бренд AVA Laboratorium з’явився в Україні на початку Травня 2014 року. З першого дня ми були ексклюзивним (єдиним) дистриб’ютором на території України та залишаємось ним й досі.  Що це означає для звичайного споживача більш простішою мовою? Це значить, що офіційний оригінал косметики AVA Laboratorium в Україні можливо купити тільки у нас або у партнерів з якими ми співпрацюємо (див. розділ «Де купити?»).

                            З нас почався бренд AVA Laboratorium в Україні і для України!

Косметика AVA Laboratorium на стільки вище всіляких очікувань та результату, ще й коштує, по зрівнянню з іншими брендами дійсно натуральної косметики високої якості дешевше в 2-3 рази, що в неї почали на справді закохуватись (абсолютно не перебільшую, саме такими словами і пишуть відгуки і користувачі і навіть часто блогери) дуже багато жінок та дівчат, а також рекомендують косметику AVA найближчим своїм знайомим, рідним, купують на подарунки найближчим подругам та мамам! 
Такий стрімкий інтерес та справжню любов до бренду пояснити легко: концентрація активних інгредієнтів у всьому асортименті косметики висока, якість інгредієнтів – відмінна, якість косметики підтверджує жорсткий та більш, ніж серйозний, стандарт
GMP,  косметика має легкі текстури, які швидко абсорбуються шкірою залишаючи тільки відчуття комфортності. Після використання будь-якого засобу бренду AVA Laboratorium ти завжди матимеш розуміння та реальний результат на що і чому витратила гроші, а через 2-3 тижні після використання будь-якого засобу косметики AVA Laboratorium шкіра взагалі помітно, навіть для оточуючих, зміниться. Зазвичай починають запитувати «а що ти робила? чимось користуєшся? до косметолога стала часто ходити?» і так далі.
У мережі Інтернет можна легко знайти відгуки про косметику AVA Laboratorium від багатьох блогерів та користувачів.
Косметику AVA Laboratorium в Україні вже знають тисячі жінок та дівчат, останній рік і чоловіки отримали змогу оцінити якість косметики – Весною 2019 року з’явилася лінія для догляду за чоловічою шкірою від AVA.

Коли бренд дуже цікавий та реально конкурентно здібний – ним починають цікавитись усі «розумні та винахідливі» люди. В 2019 році в Україні нами було виявлено товар з схожим маркування та упаковкою (майже ідентичним)  на справжню косметику AVA Laboratorium.

У зв’язку із цим фактом  з 21 Листопада 2019 року  весь асортимент косметики AVA Laboratorium в Україні має захисну голографію зі скретч-полоскою та унікальним кодом під нею!  
Кожен код є унікальним та ніколи не повторюється, перевіряти коди потрібно у розділі Оригінальність.

Пам’ятайте, зекономлена 1, 10, 100 гривень на товарі не зрозумілої якості, не оригіналі, може коштувати Вам краси Вашої шкіри а також здоров’я! Дійсно є і бувають такі випадки коли неможливо повернути красу та хоча б нормальний стан шкіри після використання сумнівних товарів «для краси». Майте на увазі також і той факт, що кожного разу купуючи косметику для догляду, приймаючи БАДи для підтримки здоров’я, харчуючись здоровою їжею – Ви вкладаєте гроші і час у свою красу та здоров’я – не ризикуйте цим всім заради сумнівної економії!

Всім здоров’я та краси!

 

 

З повагою
Генеральний Директор
Кравченко Надія  • Голографічний захист від підробок