Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Лінія активаторів молодості поповнилася новинками!

Активатор молодостізістовбуровимиклітинами аргана


Стовбуровіклітини - PhytoCellTec ™ Argan - 100% омолодженняшкіри на клітинномурівні.

Містить 50% екстрактустовбуровихклітин Аргана. Першийактивнийінгредієнт, якийпоєднує в собівираженийвпливстовбуровихклітин аргана і запускаєприродніпроцесиомолодженняшкіри. PhytoCellTec ™ Аргана - рослинніклітини з унікальноюздатністюпроникатиглибоко в дерму, де вони стимулюютьзростання, зміцнюють і захищаютьрідністовбуровіклітинишкіри. Тим самим забезпечуєтьсяшвидкий і тривалийефектрегенерації і видимогоомолодження. Активатор бореться з ознакамистарінняшкіри і значнозменшуєглибинузморшок. Підвищуєпружність і еластичністьшкіри, стимулюютьоновленняклітин, зруйнованих з віком, завдякичомушкіраповертаємолодий здоровий вигляд.

Активатор молодості з гексапептид 8 (Аргірелін)

Біоміметичний пептид- Argireline ® - 100% ефективність у боротьбі з глибокимизморшками - видимий результат після 15 днів регулярного застосування!

Ліфтинг без скальпеля - омолоджуючий ефектзабезпечує гексапептид-8 (Argireline ®) - не інвазивна альтернатива ботокса, який є альтернативою ботулотоксину, впливаючи на той же механізмутвореннязморшок, але іншим способом. Аргірелін здатнийпіслянанесення на шкірупроникати в базальний шар епідермісу, в закінченнянервовихтерміналів, де вінздійснюємодуляціюм'язовихскорочень, а саме: розслаблюєм'язи. Таким чином, послаблюючискороченням'язів, Аргірелін усуваєосновну причину виникненнямімічнихзморшок. В результатіусуваютьсямімічнізморшки. Розгладжуютьсяглибокізморшки і запобігаєпоявінових, моделюється овал обличчя. 

  • Лінія активаторів молодості поповнилася новинками!