Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Сертифікати

Гарантією якості завжди є сертифікати, на особливу увагу заслуговують сертифікати міжнародного зразка, визнані в усьому світі як найвища ступінь якості продукції. Косметика «AVA Laboratorium» має сертифікати якості натуральної та органічної косметики ЕКОСЕРТ, GMP, а також отримала золоту медаль «Краща натуральна косметика Польщі 2012». Про що ж говорить ця сертифікація? Які вимоги, правила, знання і досвід мається на увазі?

Якщо косметика має сертифікат ECOCERT (ЕКОСЕРТ) то її завжди легко знайти по відмінному маркуванню на упаковці. Це означає, що косметика складається на 100% з натуральних інгредієнтів і більш ніж на 10% з інгредієнтів найчистішої органічної сировини! ЕКОСЕРТ - найжорсткіші, самі «органічні» вимоги до косметичної продукції! Більш жорстких вимог у світі просто немає.

 «AVA Cosmetics Laboratory» - єдина компанія натуральної та органічної косметики в Польщі, що має сертифікат французького атестаційного інституту ECOCERT. Сертифікат гарантує - якість, натуральність та безпеку кожного засобу. Косметика не містить продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів з групи парабенів, ідеально підходить для людей з чутливою, реактивної шкірою і шкірою схильною до алергії.

Стандарт ECOCERT включає в себе дуже широкий спектр понять і правил починаючи від первинної підготовки, обробки, збору, території вирощування сировини і закінчуючи готовою продукцією, упаковкою і її маркуванням, а також транспортування, температурного режиму на всіх етапах виробництва і т.д . цілих 40 сторінок прописаних правил!


Міжнародний стандарт GMP

У всьому світі одним з найголовніших стандартів, в яких описані вимоги до виробничої діяльності і контролю якості ліків та косметики є міжнародний стандарт GMP. Ця абревіатура розшифровується як "Good Manufacturing Practice for Medicinal Products" - «Правила виробництва лікарських засобів». 

Стандарт GMP включає широкий ряд показників, яким повинні відповідати підприємства-виробники фармацевтичної (!) Продукції. GMP для цих підприємств визначає основні правила кожного виробничого циклу: від матеріалів, з яких побудують виробничі приміщення, і кількості мікроорганізмів в кубометрі повітря виробничих приміщень, до одягу співробітників, що працюють в цих приміщеннях і якості фарб, використовуваних для маркування продукції, що наноситься на упаковки, окремі блістери або контейнери готової продукції. GMP стандарт пред'являє вимоги до системи управління якістю, робітникам, обладнанню та приміщень, документів, професійними якостями персоналу. 
Сертифікат такого зразка можуть отримати медичні клініки, а також клініки пластичної хірургії. Щоб бути акредитованим GMP такі клініки проходять жорсткі перевірки протягом до 2 років! Це дуже складний процес для всіх, але якщо клініка має сертифікат GMP, то можна з упевненістю сказати, що це будуть найякісніші професійно надані послуги!

Якщо ж говорити про GMP у виробництві косметики - безсумнівно, це найякісніша і гідна косметика, яку Ви коли-небудь використовували!                                

Наявність сертифіката GMP говорить про наступне:

 розробка продукції і робота лабораторій відповідає вимогам GMP

 всі операції з виробництва та контролю продукції мають документацію, яка відповідає стандарту GMP. Отже, кожен працівник має свої обов'язки і несе реальну відповідальність;

 сировина, виробництво продукції і пакувальний матеріал відповідає вимогам стандарту GMP;

 контроль технологічного процесу і контроль якості продукції проводиться відповідно до встановлених вимог. Перед початком роботи перевіряється чистота і готовність роботи обладнання, а також перевіряється робоче місце. Складається протокол;

 серія продукції може бути реалізована тільки після перевірки і видачі дозволу;

 розроблено систему заходів, яка забезпечує якість продукції, що випускається при зберіганні, відвантаженні і при подальшому обігу протягом терміну придатності.  

Весь асортимент натуральної та органічної косметики «AVA Laboratorium» повністю відповідає і виробляється згідно стандарту GMP! 

І це ще не все! У 2012 році «AVA Laboratorium» отримала золоту медаль «Краща натуральна косметика Польщі 2012» це ще один доказ найвищої якості продукції, гордість виробника і довіра мільйонів жінок!   

 

    

 

Эко садЭко скрабыЭко линия NAT Эко линия ORG


Вся косметика сертифікована в Україні і має відповідний санітарно-гігієнічний висновок.
                    

Inovation 2008 Gold medal 2008 Produkt 2013
 «Інновація 2008. Органічна лінія Еко Лінія - 100% натуральна і органічна косметика» «Золота медаль 2008 - найкраща натуральна косметика Польщі»
 «Продукт року 2013. Краща натуральна косметика Польщі для тіла.
Лінія Ларісс фруктова насолода для тіла»

                                                                                                               

                 l002 GMP EN 1
             Стандарт GMP c 2013 року