Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

«Підліткові прищі» або ефективне рішення проблеми і догляд за молодою шкірою

Час летить невблаганно швидко, і з часом молодість йде, залишаючи по собі пам'ять на шкірі. Одного разу прокинувшись вранці Ви, несподівано для себе, помічаєте появу нових рельєфів на обличчі. Такі борозенки дерми з'являються на шиї, руках, і інших частинах тіла. В основному, вже в 25 років починається процес поступового старіння шкірного покриву, втрачається його пружність, можливість утримувати вологу і як результат - з'являються перші борозенки - ознаки раннього старіння шкіри. І як би вчені не прагнули виявити основні причини старіння, зупинити цілком цей процес вони не в силах. Як же боротися з цим неминучим фактом? Ми не можемо зупинити ті зміни, яким піддається організм протягом життя, але уповільнити деякі процеси ми в силах. Тільки постійна турбота про себе повинна стати однією з корисних звичок, яка допоможе на довше зберегти Вашу молодість.

Профілактика передчасного старіння - ось основний напрямок, в якому сьогодні працюють фахівці з різних областей. Більшість з них вимагають кардинальної зміни способу життя - здорового харчування, свіжого повітря, фізичних вправ, відмови від шкідливих звичок. На жаль, всіх цих рекомендацій слідують одиниці. Разом з тим навряд чи знайдеться жінка, яка залишається байдужою до появи перших ознак в'янення. Розглянувши в дзеркалі першу зморшку, жінки поспішають придбати якийсь крем «від зморшок». Як правило, перший порив виявляється останнім, оскільки омолодження шкіри, обіцяне в анотації, або не настає зовсім, або виявляється короткочасним. Розчаровані невдачею, багато жінок опускають руки і більше не намагаються протистояти природі, підкорившись неминучості.

Однак деякі люди не бажають змиритися з дійсністю і роблять все нові і нові спроби загальмувати час. І що найдивніше, їм це вдається! Наперекір природі, є жінки, які виглядають набагато молодше за свої роки. Вони вчасно зрозуміли, що старіння - це комплексна проблема і вирішувати її на окремо взятому органі (наприклад, шкірі) марно. Косметика зовні, доповнена косметикою «зсередини» (правильне харчування і вітаміни), адекватної фізичної і розумової навантаженням і активним способом життя - ось рецепт, який працює в більшості випадків. Єдине, що варто до цього додати - сильна воля, самоповага і потреба виглядати на всі 100%.

Одноразова покупка крему від зморшок потрібна, швидше за все, для очищення совісті, для самовиправдання, для того, щоб сказати собі: « Адже я намагалася щось зробити, але у мене не вийшло». І все ж косметичні засоби не так вже безкорисні і при грамотному використанні можуть принести відчутні результати. Уявімо собі, що шкіра - це одяг, яка захищає внутрішні органи від шкідливих впливів зовнішнього середовища. Щоб одяг служив довше, його треба берегти від зношування. Те ж саме правило діє по відношенню до нашої шкіри. Захист шкіри від шкідливих факторів і боротьба з її передчасним старінням - ось цілком реальне завдання для косметики і косметології, з якої вони успішно справляються.

Сучасні косметичні anti-age засоби «AVA Laboratorium» (АВА Лабораторіум) (засоби проти старіння) розробляються з урахуванням наших знань про ті процеси, які лежать в основі вікових змін, що відбуваються в шкірі. В даний час вчені виділяють три головні причини передчасного старіння шкіри - це вільні радикали, УФ-випромінювання і зневоднення.

Отже, що ж відбувається зі шкірою протягом нашого життя? Протягом всього нашого життя шкіра змінює свою структуру. Перші проблеми, пов'язані зі шкірою обличчя, виникають в підлітковому віці. Це так звані «підліткові прищі» або вугрі. Більшість людей вже до двадцяти років позбавляються від прищів, після чого і не страждають ними вже ніколи. Але є й інша частина - вони не звертали уваги на вугри, що призвело до запалень і появи шрамів на обличчі. Щоб такого не сталося, потрібно не доводити шкіру до занедбаного стану і намагатися стежити за нею. Але найголовніше - обов'язково звертатися до фахівців. Це дозволить зберегти красу і безболісно перенести "муки" підліткових прищів.

Вугрі або акне (acne) - хронічне запальне захворювання сальних залоз, що виникає в результаті їх закупорки і підвищеної продукції шкірного сала (себореї). Відомо, що себорея і вугрі досить широко поширені: 60-80% осіб у віці від 12 до 24 років страждають на це захворювання в тій чи іншій формі. Є також певні фактори, які можуть помітно погіршити стан шкіри з висипом вугрів.

Основні з них:

- Гіперкератоз - явище, коли верхній шар шкіри значно збільшується в своєму розмірі. Такий стан викликається сукупністю факторів: гормональним збоєм, механічним впливом і недоліком вітаміну А. Гіперкератоз в однаковій мірі викликає поява як прищів, так і вугрів. Крім усього іншого, при ньому значно зростає кількість шкідливих бактерій і шлаків в сальних залозах.

- Високий рівень стресу. Підлітки часто схильні до великої кількості нервових ситуацій, які вони не завжди можуть здолати. Це можуть бути як побутові випадки, так і конфлікти з однолітками. Так чи інакше, стрес дуже сильно впливає на появу прищів і вважається однією з головних причин їх появи.

- Порушення в роботі імунітету. Будь-який збій імунітету завжди проявляється спочатку на шкірі, а потім вже на внутрішніх органах людини.

- Неправильно підібрана косметика. В силу індивідуальних особливостей організму, деякі інгредієнти, які входять до складу косметики, можуть дуже сильно нашкодити шкірі і спровокувати появу ще більшої кількості прищів. Дуже важливо серйозно підійти до вибору «засобів краси».

- Велика кількість сонячного випромінювання, спека і висока вологість.

Акне - це проблема шкіри, і її обов'язково потрібно вирішувати. Але засоби для вирішення цієї проблеми в такому юному віці повинні бути натуральними і якісно справлятися зі своїм завданням. Саме для вирішення таких проблем компанією «AVA Laboratorium» (АВА Лабораторіум) була розроблена лінія АКНЕ КОНТРОЛЬ. Активні інгредієнти цієї лінії мають антибактеріальну властивість, нормалізують роботу сальних залоз, виявляють виражену природну протизапальну і антисептичну дії. При нанесенні на шкіру ці препарати підсушують її, знімають запалення і набряки, усувають прищі і вугрі. Особливо великі незручності при акне доставляє ущільнення рогового шару шкіри, її шершавість, землистий відтінок, сальні пробки в гирлах фолікулів. АНА кислоти в даній ситуації слід застосовувати вибірково - тільки в тому випадку, якщо захворювання має не запальну форму. Це допоможе поліпшити мікроциркуляцію в запалених ділянках шкіри, а також знизити утворення рубців після акне.

  • «Підліткові прищі» або ефективне рішення проблеми і догляд за молодою шкірою