Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Eco Line - натуральність в кожному засобі

EcoLine - натуральність в кожному засобі

У цій статті мова піде про одну з найпопулярніших ліній косметики марки AvaLabratorium. ECO Linea - неодноразово нагороджена. Має високий знак якості - ЕКОСЕРТ «Сертифікована натуральна і органічна косметика». Косметика, яка перш ніж, потрапити на полиці магазинів і в руки клієнтам, проходить жорсткий контроль, що б гідно відповідати всім стандартам іпо-справжньому називатися Натуральною і органічної косметикою.

Інгредієнти підібрані таким чином, що б задовольнити потреби будь-якого типу шкіри. Гіпоалергенні за своєю природою, засоби цієї лінії принесуть тільки позитивний результат, навіть самій чутливій шкірі.

 Лінія представлена ​​в семи повноцінних косметичних засобах по догляду за обличчям і тілом. 

943937 960676047347710 5976169323919778745 n

  • Відновлююче органічне молочко (200 мл);
  • Відновлюючийорганічний лосьйон без спирту (200 мл);
  • Відновлюючий органічний бальзам для тіла (200 мл);
  • Відновлюючий органічний денний крем (50 мл);
  • Відновлюючий органічний нічний крем (50 мл);
  • Відновлюючий органічний крем для очей (15 мл);
  • Відновлюючаорганічна маска для обличчя (30 мл).

 Інгредієнти підібрані таким чином, що б заспокоїти навіть саму чутливу шкіру, при цьому на ура виконувати свої функції глибокого очищення, живлення, регенерації та відновлення шкіри на клітинному рівні. Варто також пам'ятати, що органічна і натуральна косметика працює в накопиченні, а значить, що найбільш повноцінний результат буде видно через 2- 3 тижні регулярного використання. Особливо важливим є той факт, що натуральна і органічна косметика працює на зміцнення і відновлення власних процесів клітин і шкіри, «Фізіологічним» способом - не порушуючи роботу клітин Не примушуючи їх працювати в супер інтенсивному режимі. Або іншими словами, органічна і натуральна косметика - це природний і правильний догляд, який забезпечить тривалий і дуже хороший результат.

Ледь відкривши кришку флакона, Ви відразу ж відчуєте запах імбиру, але не нав’язливий, а солодкий. Екстракт присутній практично у всіх засобах цієї лінії, немає його тільки в кремах день / ніч. Імбир має антисептичну та антиоксидантну дію, тому він є одним з активних інгредієнтів для попередження старіння шкіри. Імбир відновлює енергетичний баланс шкіри, надає моментальний ефект, а також стимулює, регенерує і тонізує клітини шкіри. Він є одним з активних інгредієнтів для попередження старіння шкіри.

В склад входить екстракт алтея, відомий людям своїми лікувальними властивостями ще з давніх-давен і активно використовується не тільки в медицині. Загоююча і заспокійлива дія, активно використовується в засобах по догляду за сухою і чутливою шкірою. Екстракт алтея присутній в кожному засобі Еко Лінії, позитивно впливаючи на шкіру.

Наступні два інгредієнта добре і давно всім знайомі - це ромашка і екстракт зеленого чаю.

Косметика, в склад якої входитьзелений чай, діє на клітинному рівні: активізує клітинний обмін, зміцнює стінки судин, захищає шкіру від УФ-променів, покращуючи, таким чином, колір обличчя. Завдяки його регенеративним властивостями, зелений чай часто використовують в косметиці для зрілої шкіри. Крім того, до складу його екстракту входять найсильніші біостимулятори, зволожувачі і волого утримуючі речовини. Ромашка здавна знайома нам, але тільки, як красива квітка, а й як лікувальна рослина. Її лікувальні властивості активно використовуються у виробництві багатьох косметологічних марок. Вона має протизапальну дію, пом'якшує та заспокоює роздратовану шкіру, усуває наслідки стресових реакцій, стимулює загоєння і відновлення клітин, заспокоює чутливу шкіру навколо очей.

Як Ви самі можете переконатися, склад багатий тільки корисними інгредієнтами, все найкраще і корисне зібрано в засобах ECO Linea.

Придбати засоби ECO Linea від бренду натуральної та органічної косметики Ava Laboratorium в Україні з безкоштовною доставкою можна оформивши замовлення у нас на сайті. 

Eco linia1

  • Eco Line - натуральність в кожному засобі