Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Крем проти зморшок чи як зупинити час?

 У віці близько 40 - 45 років  в організмі будь-якої жінки відбуваються зміни, загальний  метаболізм починає поступово знижуватися, що також впливає на регенерацію та клітин шкіри. Кількість колагену і еластину в шкірі зменшується, тому шкіра стає тоншою. Зміни шкіри пов'язані зі зменшенням її гідратації, з появою зморшок, зниженням  еластичності. Ці зміни дратують нас, коли ми дивимося в дзеркало.

Крем, який зупиняє час - чи існує такий? 

10922863 777225005692816 49063704735655635 n

 Все залежить від того, як ми ставимося до шкіри обличчя та догляду за нею? Не важко, уявити собі доглянуту, чисту шкіру, з мінімальними ознаками зморшок. Та шкіру за якою не доглядали в молодому віці, а побачивши в дзеркалі  не бажані мімічні та глибокі зморшки, починають активно з ними боротися (а з віком це все ж таки складніше), змітаючи з прилавку магазина, кожен новий крем, нав’язаний черговою рекламою.

  Кожна з нас повинна пам’ятати прості правила по догляду за шкірою обличчя. Безумовно, кожна жінка не проти мати на своєму столику декілька баночок різних кремів, масок чи сироваток, але не кожна може це собі дозволити. В такому випадку купіть одну баночку крему, але нехай він буде якісний та дієвий. Разом з кремом ми забезпечуємо шкіру необхідними живильними речовинами (дуже добре, якщо перед покупкою ви прочитаєте склад засобу та будете розуміти на скільки він хороший чи поганий). При нанесенні крему не лінуйтесь робити легенький масаж обличчя, тоді корисні складові глибше проникнуть в шкіру.

 Звичайно, крем проти зморшок не зупинить природніх змін, повязаних з віком, ними треба користуватися,особливо тому, що вони можуть сповільнювати появу зморшок.

Що робить крем проти зморшок?

 • запобігає передчасному утворенню зморшок і зменшує існуючі;
 • містить інгредієнти, що мають регенеруючи, відновлюючи та виражені ліфтинг властивості;
 • зберігає вміст колагену та еластину, його еластичні властивості;
 • зволожуючий крем проти зморшок має містити NMF(природній зволожуючий агент) – створює захисну плівку на поверхні шкіри, яка запобігає випаровуванню води з глибших шарів шкіри.

Що повинен містити хороший крем проти зморшок?
 • водорості - ключ до довговічності шкіри. Це суміш активних інгредієнтів, що стимулюють так званий, ген довголіття, присутній в клітинах шкіри людини. Стимулює виробництво колагену, зменшує втрату води через шкіру, зміцнює її захисні механізми;
 • кальцій - ефективно відновлює щільність та має ліфтинг- ефект;
 • містити SPF захист від сонця та УФ випромінювання;
 • hydranov TM - в 3 рази швидше і ефективніше підвищує рівень вологості шкіри, ніж звичайна гіалуронова кислота;
 • коензим Q10, який стимулює відновлення епідермісу, регенерує, зменшує зморшки і перешкоджає утворенню нових;стовбурові клітини, здатні до самовідновлення, які підтримують правильну структуру шкіри за допомогою природної динамічної регенерації епідермісу, захищають природні стовбурові клітини, забезпечуючи їм довговічність і активність;
 • кремній (колоїдний діоксид кремнію) - покращує синтез колагену, підвищує пружність і еластичність шкіри;
 • оmega 3 + 6 захищає шкіру від надмірної втрати води та від пересихання;
 • олія Ши - натуральний захист від сонця, багатий вітамінами А, Е і F, робить шкіру гладкою та зволоженою;
 • NMF (натуральний зволожуючий агент);
 • арганова олія, що складається з ненасичених жирних кислот і високої дози вітаміну Е;
 • пептиди, наприклад, аргірелін. Альтернатива ботулінічного токсину, який ефективно розгладжує зморшки навколо очей, лоба і рота. Argireline розслабляє м'язи, що призводить до розгладження зморшок;
 • антиоксиданти, наприклад ретинол (вітамін А), вітаміни С і Е, флавоноїди, фітогормони, які пригнічують утворення вільних радикалів;
 • ретинол - стимулює вироблення колагену в шкірі, покращує його еластичність;
 • енергетичні інгредієнти, що поліпшують зовнішній вигляд і стан шкіри (вітамін С);
 • вітамін Е - «вітамінна молодість», регенерує, робить шкіру еластичною і гладкою

Всі ці найкорисніші інгрідієнти містить натуральна та органічна косметика АVA Laboratorium

В якому віці можна почати використовувати крем проти зморшок?

Використання крему проти зморшок може початися відносно рано, навіть у віці 25 років, тому що молода шкіра характеризується легкістю абсорбції активних інгредієнтів. Жінкам в цьому віці рекомендується використовувати креми проти зморшок легкої консистенції, що забезпечують оптимальну гідратацію шкіри. Після 35-річного віку варто використовувати креми, які будуть здатні відновлювати і живити шкіру. Для зрілої шкіри рекомендуються більш активні креми проти зморшок, що проникають в більш глибокі шари шкіри.

Як застосовувати крем проти зморшок?

Крем проти зморшок слід наносити щодня, вранці і ввечері після ретельного очищення обличчя, шиї і декольте. Це полегшить проникнення активних інгредієнтів в шкіру. Креми проти зморшок можна використовувати в будь-який час року, але влітку він має містити УФ-фільтр, а взимку - креми з додатковим захистом від холоду, вітру, морозу та вологи.

 • Крем проти зморшок чи як зупинити час?