Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Натуральна косметика: в чому секрет?

Все частіше можна побачити людей, уважно читаючих етикетку за етикеткою, і, перечитавши добрий десяток таких, вони так і йдуть, нічого не купивши. Все частіше ми звертаємо увагу на те, що їмо, п'ємо і що наносимо на шкіру. Адже шкіра - це найбільший орган нашого тіла і має величезне значення, що ми використовуємо для догляду за нею!  

Кожна жінка щодня стикається з проблемою вибору косметики для догляду за шкірою обличчя і тіла. Найголовніше - який результат (миттєвий і довгостроковий) забезпечить той чи інший крем, сироватка або маска? Яка косметика принесе користь для шкіри, для здоров'я в цілому? Використовуючи яку косметику, Ви не завдаєти шкоди навколишньому середовищу і тваринам?  

Натуральна і органічна косметика - єдина відповідь на всі питання!

Дуже важливо не плутати косметику «зроблену своїми руками» від тієї, яка випускається відповідно до найвищих міжнародних стандартів! Інтернет простори і ТБ-передачі просто-таки кишать різними пропозиціями, порадами і рецептами краси, зробити які під силу будь-якій дівчині у себе вдома з підручних засобів. Перед тим, як погодитися, на такого роду рекомендації задайте собі наступні питання:
 • чи є у Вас інгредієнти «чистого» походження (чистота території зростання, чистота процесу вирощування, які препарати використовувалися в процесі боротьби з шкідниками)?
 • на скільки глибоко зможуть «пройти» активні інгредієнти «домашньої косметики»?
 • чи володієте Ви достатніми знаннями в області хімії і біохімії?
 • чи є у Вас спеціальне обладнання для виготовлення косметики?
 • чи правильно Ви зуміли виявити потреби своєї шкіри в цілому і саме в цей момент?
 • Чи не спровокуєте Ви опік або алергічну реакцію?
 • якщо все так просто, то чому існують виробники косметики?
 • і, найважливіше! Хто візьме на себе відповідальність за результат після застосування «косметики своїми руками» ?! 

Ви готові експериментувати над собою, своєю шкірою, здоров'ям і зовнішнім виглядом?! 

Косметика AVA Laboratorium в повній мірі відповідає найжорсткішим вимогам до натуральної та органічної косметики! Підтвердженням цього є сертифікати міжнародного зразка, а саме ECOCERT, GMP. Такими сертифікатами якості можуть похвалитися далеко не всі виробники. Це дійсно найжорсткіші правила, норми, стандарти проведення механічних або будь-яких інших процесів, високі вимоги до знань персоналу!

 

 

У чому ж секрет натуральної та органічної косметики, чи здатна вона задовольнити всі потреби?

Натуральна косметика біосумісна з клітинами нашої шкіри і не викликає алергії. Це означає, що така косметика без складнощів засвоюється, при цьому шкіра «не включає» свою природну функцію захисту. Простіше кажучи, при використанні натуральної косметики AVA Laboratorium шкіра миттєво засвоює і допускає всі активні інгредієнти до клітин, а це в свою чергу гарантує відмінні видимі результати відразу ж після першого застосування! 

Однак створення такої косметики досить не просте завдання, що вимагає великих витрат часу, знань і ресурсів. 

У дуже дешевої натуральної косметики, натуральні інгредієнти можуть бути більш небезпечними, ніж «синтетичні» в ненатуральній (так, фраза вийшла складною, але, вдумайтеся, сенс досить простий). До речі, чим погана синтетична косметика? Дає швидкий і видимий результат і ефект, приємно пахне французькими парфумами? Ніби як все добре? Чи не дуже? Зворотний бік медалі синтетичної косметики - коли Ви починаєте нею користуватися, неминуче зіткнетеся з фактом того, що потрібно збільшувати «дозу». Все просто - штучна косметика схожа на наркотик, на яку підсаджується наш організм. Це як замісна гормональна терапія: не покращує стан хворого органу, а в організм просто «закидається» певна доза потрібних гормонів, але хворий орган при цьому поступово знижує свою активність, і, в результаті, Ви без синтетичних гормонів вже просто не зможете обійтися.

 Ось деякі факти про синтетичну (звичайну) косметику:

 • більше 90% звичайних косметичних засобів мають в своєму складі настільки шкідливі синтетичні речовини, що при попаданні на шкіру вони можуть спровокувати дуже агресивні реакції, і, в результаті викликати загрозу здоров'ю в цілому!;
 • основні консерванти такої косметики - парабени. При біопсії ракових утворень в молочних залозах у жінок встановлений прямий зв'язок з дезодорантами, в яких містилися парабени;
 • викликає алергію;
 • нічим не допомагає шкірі, а лише тимчасово маскує і «підсаджує» на штучні інгредієнти;
 • торгові компанії часто користуються популярними словосполученнями «натуральна косметика», «органічна косметика» з метою збільшення прибутку, при цьому не мають жодного доказу і підтвердження своїх слів! Будьте пильні і перевіряйте рекламні слогани!

 Асортимент косметики AVA Laboratorium складається з ліній: органічна косметика і натуральна косметика.

 Органічна косметика по догляду за обличчям і тілом складається на 100% з натуральних інгредієнтів - це косметика найвищої якості і чистоти інгредієнтів, більш «чистої» косметики на сьогоднішній день в світі просто не існує!

 Натуральна косметика складається на більш ніж 70% натуральних інгредієнтів і включає в себе 2 лінії по догляду за обличчям і тілом: дермокосметика і базовий догляд

 Органічна косметика AVA Laboratorium кардинально відрізняється від основної маси косметики на ринку:

 • містить 100% натуральних інгредієнтів і сертифікована ECOCERT; 
 • в процесі зростання рослин не використовують пестициди, гербіциди та інші хімічні «добрива» зберігаючи при цьому еко систему навколишнього середовища;
 • містить 0% продуктів нафтопереробки, силіконів, парабенів, синтетичних ароматизаторів, синтетичних барвників, PEG, SLS, SLES;
 • ВСІ процеси, пов'язані з випуском косметики, проходять жорсткий контроль міжнародних стандартів, починаючи від грунту і закінчуючи упаковкою;
 • більше 57 років! компанія займається виробництвом професійної косметики для салонів краси, а також косметики для домашнього догляду, постійно збільшуючи асортимент — пряме свідчення відмінної якості, перевіреного роками;
 • сировину для виробництва косметики використовують тільки з країн Євросоюзу: Польща, Франція, Німеччина, Італія;
 • косметика не тестується на тваринах! Приємно знати, що заради нашої краси не постраждала жодна тварина;
 • всі формули гіпоалергенні, косметика підходить для людей з чутливою, реактивної шкірою, шкірою з куперозом і шкірою схильною до алергії. 

Косметика AVA Laboratorium стимулює основні функції шкіри для того щоб Ви виглядали красиво завжди! Натуральна косметика - це природний догляд за шкірою! Можна сказати що це «фізіологічний догляд за шкірою» - не порушує роботу клітин, не змінює їх діяльність, не перевантажує, ідеально підходить, так як враховує фізіологію людини!  

Відео

 

 Органічна і натуральна косметика є ефективною і приємною у використанні, тому що рослинні інгредієнти біосумісні з клітинами нашого організму! Вони пристосовуються до природного ритму нашої шкіри і задоволенню її потреб. Органічна і натуральна косметика відновлює і захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, такого, на приклад, як сонце і вільні радикали, допомагає стати менш дратівливою і реактивної. Дія такої косметики тривати довше, тому що в шкіру надходять натуральні інгредієнти, які збільшують природну систему захисту шкіри і природний процес загоєння, а також постачають життєву енергію клітинам! 

Основні інгредієнти, які використовує марка AVA Laboratorium: 

 1. основа всіх очищувальних гелів для обличчя і тіла складається з коко-глюкозиду і бетаїну. Ці два інгредієнти абсолютно натуральні і добуваються з кокосового горіха і звичайного буряка, їх вплив на шкіру дуже сприятливий, вони здатні добре зволожити її вже на етапі очищення! Після застосування очищувальних гелів від AVA Laboratorium шкіра глибоко очищена і зволожена, немає відчуття стянутості!
 2. для активного омолоджуючого впливу використовують фітогормони, адже саме вони дають відмінний результат без ризику для здоров'я (на відміну від синтетичних гормонів)
 3. натуральні ефірні масла - швидко проходять трансепідермальний бар'єр шкіри, активно впливаючи, також формують арома-композицію препаратів і позитивно впливають на психо-емоційний стан
 4. величезна кількість вітамінів суто рослинного походження використовуються в масках, кремах, сироватка, - абсолютно всі препарати збагачені вітамінами
 5. натуральні олії першого віджиму (олія виноградних кісточок, солодкого мигдалю, кокосова, оливкова, олія сої, пальмова) для інтенсивного живлення, відновлення шкіри, антивікової дії
 6. натуральні екстракти водоростей, кофеїн і карнітин, коензим Q10 (убіхінон), морська ДНК, тростянний цукор, бджолині і квіткові воски, сік алое вера, гіалуронова кислота і багато інших. 

Тільки найкращі інгредієнти для Вашої краси!  

При першому використанні текстури препаратів приємно вражають: навіть дуже живильний крем «провалиться» в шкіру не залишивши й сліду, окрім приємних відчуттів свіжості і доглянутості! 

Не експериментуйте над собою і своїм здоров'ям - використовуйте натуральну і органічну косметику AVA Laboratorium і Ви завжди будете виглядати чудово!

Будьте в гармонії з собою і в гармонії з природою! 

З повагою,

Кравченко Надія
 • Натуральна косметика: в чому секрет?