Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Новинка на ринку професійної косметики України

У квітні 2014 року на ринок професійної косметології України вийшла нова марка - «AVA Laboratorium» (АВА Лабораторіум). 

Компанія «AVA Laboratorium» (АВА Лабораторіум) є одним з найвідоміших польських виробників косметики з 50-річною історією. Вона заснована в 

1961 році в місті Стара Вежа.

Це перша і єдина компанія в Польщі, яка виробляє продукцію, сертифіковану французьким інститутом ECOCERT (ЕКОСЕРТ) http://www.ecocert.com/en/certification

 При виробництві косметики використовується сировина тільки з країн Євросоюзу: Франція, Польща, Німеччина, Італія. Унікальність продукції полягає у використанні натуральних рослинних екстрактів, ефірних олій і біо-активних комплексів. Тільки натуральна і органічна сировина, інгредієнти природного походження найвищої якості, в ефективній концентрації - все найкраще для догляду за шкірою, для Вашої краси. 

«AVA Laboratorium» спеціалізується на виробництві натуральної косметики по догляду за обличчям і тілом. Вона має власну науково-дослідну лабораторію, де створюються нові косметичні засоби. У розробці беруть участь біологи, лікарі дерматологи і фахівці технологи. Асортимент марки складається з професійної косметики і косметики для домашнього догляду.

Сьогодні все частіше ми шукаємо натуральну косметику, все частіше замислюємося про здоровий спосіб життя і чистоту навколишнього середовища. Марка «AVA Laboratorium» має цілих 3 лінії косметики з сертифікацією ECOCERT (ЕКОСЕРТ)! Це гордість компанії і незаперечна перевага - на території України жодна інша марка не володіє таким великим асортиментом органічної-косметики. Еко-косметика також представлена  в професійному догляді «Bio renewal skin». Це дійсно біологічне відновлення шкіри. Шкіра сяє здоров'ям - це відчуваєте Ви і це помічають оточуючі! 

Окремо хочеться відзначити приємні аромати і найніжніші текстури абсолютно всього асортименту марки — вони стають улюбленими з першого використання! Безсумнівно, косметика «AVA Laboratorium» - це саме та косметика, яку зараз всі шукають, - висока якість і натуральність за доступними цінами! 

Будьте здорові і красиві!

З найкращими побажаннями,

директор

Кравченко Надія

  • Новинка на ринку професійної косметики України