Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Пептиди або як відстрочити «ін'єкції краси»

Вже після 30 років в організмі будь-якої жінки відбуваються зміни, загальний метаболізм починає поступово знижуватися, шкіра стає тоншою, часто зневодненою, з'являються перші зморшки, і - що найнеприємніше - від них досить важко позбутися. Сьогодні сучасна косметологія здатна вирішувати завдання різної спрямованості і пропонує для цього безліч способів, починаючи від косметичних доглядів і закінчуючи «ін'єкціями краси» і пластикою. Як же зробити правильний вибір?! Давайте розбиратися разом. 

Підемо від зворотнього. Думаю, всі знають, що до пластичної хірургії варто вдаватися вже в шанобливому віці. Радикальне використання пластики необхідно, коли всі попередні заходи і способи вже не дають позитивної динаміки і поліпшень. Звичайно, якщо мова йде про відновлення після серйозних травм, то без пластичного хірурга не обійтися. Але, це вже зовсім інша тема розмови. 

Дуже популярними останні кілька років стали «ін'єкції краси», простіше кажучи - уколи. Безумовно, на це є підстави, один «укол краси» здатний розгладити глибокі зморшки, вирівняти можливі дефекти як окремих ділянок шкіри так і обличчя в цілому. Все це можливо тільки в тому випадку, якщо діагностика була проведена грамотно, правильно обраний препарат і з Вами працював фахівець дійсно високого рівня професіоналізму. 

Але, жоден «укол краси» не здатний замінити постійний косметичний догляд! Думки про те, що «1 раз укол, і рік нічого більше не буду робити» помилкові, більш того, можуть привести до згубних наслідків! Чому? Все дуже просто! Спробуйте провести паралель, наприклад, з доглядом за порожниною рота. Можливо, не ідеальний варіант для порівняння, але досить красномовний! 

            Наприклад, Ви забули про гігієну ротової порожнини на 6 або 12 місяців. Потім    приходите до стоматолога з проханням визначити причину хворобливих відчуттів і         усунути їх. У такій ситуації, ймовірно, єдине, чим зможе допомогти Вам лікар - це видалити ті зуби, які навряд чи піддадуться лікуванню, а в інших пролікувати глибокий карієс. Така ж аналогія з доглядом за шкірою. Неможливо досягти         хороших результатів, якщо не доглядати за шкірою постійно! Жоден «укол     краси» Вас не врятує в такій ситуації! 

Коли і в якому віці варто скористатися «уколами краси»? Давайте думати логічно і тверезо. Отже, якщо Ви вирішили зробити ін'єкцію краси, потрібно знати і розуміти кілька простих фактів і правил, які є запорукою гарного результату і індикатором того, чи потрібно Вам це взагалі: 

 • професійна консультація, виявлення дефектів, точна індивідуальна діагностика і варіанти вирішення. Звичайно, таку консультацію може надати тільки професіонал, з цього випливає:
  професіонал з медичною освітою і досвідом роботи! Цей пункт, мабуть, один з найважливіших. Любі дівчата, жінки, обов'язково цікавтеся наявністю свідоцтв, освітою і досвідом фахівця, до якого звернулися! Це дуже важливо! Не може бути якісної послуга, якщо її надає косметолог з «3-ма місяцями курсів»! Не соромтеся запитувати і просити пред'явити документи. Це доведе компетентність фахівця, який буде нести відповідальність за якість послуги і за Ваше здоров'я в цілому!

  • не існує загальних рекомендацій в якому саме віці потрібно або можна застосовувати «ін'єкції краси». Але, точно не потрібно «колотися», якщо з'явилася 1-2 зморшки і Ви ще ніяких засобів по їх усуненню не спробували!
  • існує ряд протипоказань по кожному препарату (їх дуже багато), аж до анафілактичного шоку. Ви просто зобов'язані знати їх всі до того, як приймете рішення!
  • важливо розуміти, що кожна ін'єкція - це втручання ззовні в організм, всередину Вашого здоров'я! Кожен укол - це травматичність шкірних покривів і капілярної мережі
  • потрібно знати можливі побічні дії препарату. Наприклад, такий препарат, як Ботулінотоксин, однією своєю назвою говорить Вам про свою токсичність. Науково доведено, що він з часом може викликати повну атрофію м'язів, а також існує велике питання як саме буде реагувати м'яз після 10 років таких ін'єкцій і чи буде він в змозі взагалі на щось реагувати? Застосування ботулітоксину може викликати ускладнення у вигляді повного порушення мімічної активності, що може привести до «маскоподібного» обличчя, асиметрії обличчя в принципі!
  • який результат буде після 5-7-10 років використання ін'єкцій? Що Ваша шкіра здатна буде сприйняти і в якому стані будуть м'язи? Чи допоможе пластика в такому випадку взагалі ?! Чи знаєте Ви відповіді на ці питання ?! 

Якщо Ви все-таки зважилися зробити «ін'єкцію краси», пам'ятайте, що на доглянуту шкіру будь-яка ін'єкція «ляже» в рази краще і протримається довше! Доглянута шкіра створює додатковий «каркас»! 

На щастя, сучасна косметологія рухається по всім напрямкам, і сьогодні ми маємо косметичну альтернативу ін'єкціям Ботокса - пептиди. Вони вже давно використовуються в косметиці і завоювали індустрію краси завдяки своїм супер-здібностями в омолодженні шкіри.

Пептиди - це короткі ланцюжки амінокислот «міні-білки» (розміром всього 1нм, іншими словами це нано-технології). У нашому організмі білки виконують інформаційну функцію - переносять інформацію від однієї клітини до іншої, щоб всі процеси робилися правильно, вчасно і добре, стимулюють вироблення гіалуронової кислоти, колагену, еластину. 

Всі пептиди мають свою вузьку спеціалізацію - для кожної тканини підходять тільки «свої» пептиди: для печінки - печінкові, нирок - ниркові, серця - серцеві і т. д. Що особливо цікаво - пептиди тканин однакові у всіх ссавців! Тому зараз дуже багато вчених шукають відповідь «як продовжити життя людини за допомогою пептидів?». Точних результатів ще немає, але, думаю, через невеликий проміжок часу ми все про них дізнаємося. 

            До речі, дуже популярним і дієвим, з нарощування м'язової маси, є спортивне          харчування, засноване на пептидах. 

Але, давайте повернемося до улюбленої косметології. Пептиди здатні легко проникати через роговий шар шкіри завдяки своїм крихітним розмірами. Проникаючи, вони вбудовуються в процеси життєдіяльності клітин і підвищують їх активність, відновлюють внутрішній баланс. Якісна косметика з пептидами дійсно може значно уповільнити процес старіння.

Справжнім проривом в косметичній науці стало відкриття пептиду, тобто короткого білку, що складається всього з декількох амінокислот, який подібно Ботоксу вміє розслабляти м'яз. Ім'я цього пептиду - Аргірелін (Argireline). 

Аргірелін (Гексапептид-8) проникає в глибокі шари шкіри, в закінчення нервових терміналів, де він здійснює модуляцію м'язових скорочень, а саме: розслаблює м'язи!

 

Дія Аргіреліну схожа на дію ботулотоксину, тільки без побічних ефектів, токсичності і протипоказань! Аргірелін зберігає природний вираз обличчя, не припиняючи мімічну активність! Це відмінне рішення вікових мімічних змін шкіри! 


5-10% Аргіреліну!
Це максимально допустима концентрація Аргіреліну для косметики! 

Після використання препаратів лінії «Пептид Ліфт» усуваються мімічні зморшки на лобі, навколо очей, навколо рота, розгладжуються дрібні і глибокі зморшки! Це нове покоління біологічно безпечних косметичних засобів! 

 Вже через 15 днів регулярного (ранок і вечір) використання Ви побачите значне скорочення глибини зморшок на 30%!  

У лінії «Пептид Ліфт» використовують додаткові комплекси для найкращого ефекту:
            глибокого зволоження - гіалуронова кислота і натрієва сіль PCA (Sodium PCA) присутні в шкірі та інших тканинах є кращими зволожувачами, які допомагають зберегти шкіру зволоженою. Виробництво гіалуронової кислоти в шкірі зменшується з віком, що сприяє втраті вологи, залишаючи шкіру тоншою і менш еластичною. Правильно зволожена шкіра виглядає м'якою, розгладженою, молодою, здоровою і світиться, процес старіння шкіри сповільнюється;
            живлення - природні кераміди, Омега 3 і Омега 6 жирні кислоти, які відновлюють ліпідний бар'єр рогового шару сухої і схильної до сухості шкіри, забезпечують добре збалансоване утримання вологи. Вони покращують структуру шкіри шляхом відновлення міжклітинного «цементу», допомагають зменшити зморшки, відновити пружність і еластичність шкіри;
        відновлення - олія Аргана, вітамін "Е", PhytoCellTec ™ (стовбурові клітини Аргана). Стовбурові клітини Аргана є першим проривом в активних косметичних інгредієнтах, який відроджує стовбурові клітини в шкірі! Стовбурові клітини захищають шкіру, борються з ознаками старіння, сприяють омолодженню тканин, пружності шкіри, природному контуру і овалу обличчя. Відновлюють і захищають, покращують шкіру, таким чином, підвищують потенціал регенерації шкіри і повертають її ранні життєві функції. Збільшують пружність і щільність шкіри, зменшують зморшки, підтягують і тонізують. Стовбурові клітини стимулюють вироблення колагену, відновлення ДНК і зменшують зморшки. 

 

Лінія «Пептид Ліфт» складається: 

10% Аргіреліну

5% Аргіреліну

5% Аргіреліну

5% Аргіреліну

5% Аргіреліну

 Пептид Ліфт - це більше, ніж догляд за шкірою обличчя.

Це спосіб зберегти молодість!


З повагою,

Кравченко Надія
 • Пептиди або як відстрочити «ін'єкції краси»