Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Правильне очищення – основа гарної шкіри

Щоб максимально насолодитися красою шкіри, слід постійно і правильно за нею доглядати. Особливу увагу слід приділяти очищенню шкіри після активного дня. Часто нам не вистачає часу або бажання ретельно очистити обличчя, і ми робимо це не дуже старанно. Це серйозна помилка, тому що макіяж, шкірне сало і пил відмінне середовище для бактерій. Неправильно очищена шкіра швидше старіє, втрачає свій блиск і більш сприйнятлива до утворення вугрів та шкірних підсипань. Крім того, застосування будь-яких кремів чи сироваток на неочищеній шкірі стає неефективним – активні речовини не можуть проникати в більш глибокі шари епідермісу, щоб активно працювати.

   В даний час ви можете знайти безліч косметичних засобів для зняття макіяжу. Спеціальне молочко, освіжаючі тоніки, лосьйони і міцелярні гелі ефективні при очищенні і видаленні залишків косметичних засобів і забруднень шкіри. Всі ці засоби випускає і косметична компанія Ava Laboratorium.
    Органічна та натуральна лінія Eco Linea. Відновлювальне молочко (арт.0817) з цієї лінії  не тільки очищає, але і ефективно зволожує шкіру, запобігаючи надмірному випаровування води з епідермісу. Відновлюючий тонік без спирту(арт.0800) освіжає шкіру після
очищення молочком.
  BioAlga (Біо Водорості) - це серія косметичних засобів для нормальної та сухої ​​шкіриСеред засобів – живильне молочко (арт.0411) і нормалізуючий освіжаючий тонік для очищення шкіри (арт.0428). Всі препарати цієї серії на додаток

живильних водоростей містять Q10 + R коензим.

  Для дуже ніжної шкіри ідеально підходять засоби з очанкою – косметичне молочко (арт.0568) і тонік без спирту (арт.0589). Препарати особливо підходять для догляду за чутливою шкірою навколо очей.

 Всі інші засоби для очищення - це міцелярні рідини.Вони поєднують ефекти молочка і тоніку. Секрет ефективності полягає в закритті частинок бруду і макіяжу всередині мікроскопічних міцелярних кульок.

Міцели - це хімічні сполуки з подвійними властивостями: вони є гідрофільними (відштовхують жири та притягують воду), вони є гідрофобними. Ця структура міцел дозволяє їм поглинати жирні речовини, такі як шкірне сало, або навіть водостійкий макіяж без необхідності інтенсивного тертя шкіри. Рекомендується залишати ватний тампон, просочений міцелярною водою, протягом декількох секунд в особливих зонах, таких як повіки та область навколо губ. Це дозволяє уникнути розтягування  шкіри знижує ризик пошкодження та передчасній появі зморшок. Іншою перевагою цих засобів для зняття макіяжу є тещо вони непошкоджують природний ліпідний бар'єр шкіри. Ava Laboratorium в своєму асортименті має міцелярну воду в двох лініях: Професійна домашня SPA терапія (арт.2958)та БІО обліпиха (арт1074). Перша призначена для кожного типу шкіри, друга - після 35 років. 

04
  • Правильне очищення – основа гарної шкіри