Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
ТМ зареєстрована в Україні

Профілактика міостаріння або як зберегти чарівну посмішку?

Ще одна форма раннього старіння шкіри, яка підступно ховається за яскравим проявом наших емоцій на обличчі - міостаріння шкіри - поява мімічних зморшок. Процес пов'язаний з рухливістю певних ділянок обличчя - тих, де м'язи розташовуються ближче всього до шкіри: в області вуст, в куточках очей, на переніссі і на лобі. Міостаріння шкіри обличчя може наздогнати і в досить молодому віці, особливо тих, у кого добре розвинена міміка, або недостатньо хороший зір, що змушує часто примружуватися. У цих випадках необхідно навчитися контролювати себе - намагатися менше морщити лоб і поліпшити свій зір.

Для щоденного догляду можна порадити косметику, яка містить комплекси магнію, високомолекулярний колаген, рослинні екстракти і пептиди. Ці компоненти крему або сироватки здатні уповільнити формування мімічних зморшок, а також створять позитивний вплив на шкіру в проблемних зонах. Пептиди є транспортерами діючих речовин зі складу косметичних препаратів в клітини. Активні інгредієнти косметики зі складністю і в дуже малій кількості проникають через епідерміс, якщо їм не допомагати. Тому косметика, яка позбавлена ​​провідникових речовин, здатна створити мінімальну зовнішню дію на шкіру. Молекули ж пептидів настільки малі, що проникають в найглибші шари шкіри і стимулюють виробництво всіх активних речовин в потрібних кількостях, в повній відповідності з вашими біологічними ритмами і індивідуальними особливостями шкіри.

Відмінним препаратом з пептидами є КРЕМ-СИРОВАТКА ЗМЕНШУЮЧА ТЕМНІ КОЛА ПІД ОЧИМА, яка містить олігопептиди та тетрапептид-7. Олігопептиди складаються з амінокислот і ідеально підходять до потрібної ділянки ДНК. Відбувається взаємодія. Проникаючи в місця пошкодження, вони ліквідують пошкоджені і потенційно небезпечні клітини, і регулюють темпи ділення і утворення молодих клітин, що природним чином позитивно позначається на функціях шкіри. Тетрапептид-7 стимулює вироблення колагену, синтез якого відбувається протягом усього життя, але сповільнюється з віком і під впливом ультрафіолетових променів. Тому використання цих інгредієнтів у препаратах по догляду за шкірою, спрямованих на боротьбу з ознаками її старіння, значно відновлюють захисний бар'єр шкіри і її правильне функціонування. Дія сироватки направлена на швидке відновлення шкіри навколо очей. Адже, чим раніше почати правильний догляд, тим довше Ви зможете зберегти молодість своєї шкіри.

Підтримати здоровий вид Вашої шкіри обличчя і шиї також допоможе - КРЕМ З ПЕПТИДАМИ ПРИ ПЕРШИХ ОЗНАКАХ СТАРІННЯ 35+ із серії L'ARISSE інтенсивний догляд 5D проти зморшок, який одночасно стимулює п'ять процесів в шкірі, що відповідають за збереження її молодості:
  • відновна функція;
  • підтримання оптимального рівня гідратації;
  • стимуляція вироблення колагену і еластину - відновлення структури шкіри, її пружності і еластичності;
  • насичення шкіри необхідними поживними речовинами і вітамінами;
  • антиоксидантні властивості - сприяють уповільненню окислювальних процесів і виділення вільних радикалів.

 До складу входять біологічно активні пептиди IQ, що стимулюють синтез колагену, сприяють редукції зморшок і виразному поліпшенню пружності шкіри.

  • Профілактика міостаріння або як зберегти чарівну посмішку?